Home » אילוסטרייטור למתחילים » כנס זמן דיגיטלי 12

כנס זמן דיגיטלי 12

ZD_12_TVרבים מכירים את הכנס, המתקיים זו השנה ה-12 ברציפות, ומגיעים מדי שנה כדי להתעדכן במה חדש בגרפיקה הממוחשבת וגם כדי לראות חברים משכבר הימים.
הכנס השנה מתקיים בימים ד’ ו-ה’, 15-16.1.14 בבית ציוני אמריקה (רחוב פריש 1) בתל-אביב.
הנה כמה מההרצאות להן תוכלו להרשם. אנחנו כמובן ממליצים על כולן…
אם אתם רוצים לדעת איך עובדים מנועי חיפוש, ההרצאה של אריאל הוכשטדט – הצד האישי של מנועי חיפוש – היא בדיוק עבורכם. הרצאה זו מסבירה איך עובד מנוע חיפוש ואיך אפשר לקדם בקלות את האתר שלכם אם משתמשים בידע הזה.
עודד בביוף מסביר ביום רביעי איך לעבוד בצורה טובה עם הלקוח. כן, אנחנו יודעים שהלקוח הוא הכי חשוב, אבל איך מעבירים לו את המסר שאתם באמת יודעים מה אתם עושים?
עדן אוריון מציג לבוני ומעצבי אתרים את Twitter Bootstrap ו-joomla 3. בהחלט שתי מערכות שכדאי מאד להכיר.
אמה אוריהס בוטין תסביר לכם איך להתחיל סטרטאפ שגם יצליח. כולנו יודעים שרוב הסטרטאפים מסיימים את חייהם כעבור מספר שנים, במידה והם לא מצליחים להביא מוצר ייחודי ולמכור אותו במיליוני שקלים לחברה בחו”ל. אז איזה מוצר שווה שתשקיעו בו?
אם אתם רצים כל היום ובערב מגלים שבעצם לא הספקתם חצי מהדברים, הסדנה של אלה עייני לניהול זמן מיועדת עבורכם. אכן, מדובר בסדנה ולא בהרצאה. כלומר, אתם באים לעבוד (סוג של…).
תוכנת Axure היא פריט חובה במחשבו של כל איש UI/UX. איתי קורוניו מדגים ומסביר למה כדאי לכם להשקיע כמה שקלים בתוכנה שאחר כך עובדת בשבילכם.
לא יודעים כמה אתם שווים? אליק גורקי בהרצאה מרתקת שמסבירה לכם איך לשים תג מחיר על שעת עבודה. חובה למעצבים מתחילים ומנוסים.
אם האייפון שלכם הוא גם סוג של מצלמה, אם יש לכם עסק שאתם רוצים לקדם, אם אתם אוהבים לגלוש באינטרנט, לשחר סרברניק יש הרצאה בדיוק בשבילכם – אינסטגרם ככלי שיווקי.
לסיום יום ד’, הרצאה של יוני גודמן ודוד פולונסקי על מאחורי הקלעים של הסרט “כנס העתידנים”. מאד שווה להגיע, לשמוע ולראותץ

יום ה’ מביא איתו כמה נושאים חדשים, כמו הרצאה על Unity עם שי בן אבי ומיכל וינס. איך עושים משחק בתלת-מימד ודו-מימד? בכיף.
חיה גולד מציגה את Etsy – בניית חנות מקוונת לאנשי אומנות.
באותו זמן, אריק מורמשטיין מחברת mimoona מסביר איך לממן פרוייקטים באינטרנט. איך לגרום לאנשים לתת לכם כסף עוד לפני שהפרוייקט יצא לאוויר. או במילים אחרות – זה שאין כסף לא אומר שאי אפשר להגשים חלום.
רוני אפלבוים מהבצפר מדגים מה ההבדל בין אשפה להשפעה ואיך משכנעים את הקהל שמה שהוא רואה זה בדיוק מה שהוא צריך.
אם שמעתם את המושג UX אבל לא הבנתם מהו והאם זה באמת מתאים לכם, אלון עיני עושה לכם סדר במושגים בהרצאה שהיא מבוא ל-UX.
ורד מוסנזון מביאה שנה שניה את הסדנה שלה “ארגז הכלים הצהוב” בו תלמדו איך לפתח רעיונות. הסדנה זכתה לפני שנה בביקורות מאד נלהבות ואנחנו החלטנו להביא אותה שוב, אז מי שפיספס לפני שנה, זו ההזדמנות.
ומי שרוצה לדעת לאן פניו של עולם הפרסום, כדאי שיבוא להרצאה של נירית ירון, שמסבירה מאיפה הפרסום בה ולאן הוא הולך ואיך כל אחד מאיתנו יכול להיות משרד פרסום.

לסיכום – 60 הרצאות, שני ימי כנס, 6 אולמות. אנחנו בטוחים שתמצאו הרצאות שמעניינות אתכם.
להתראות בכנס

Be Sociable, Share!

    .התגובות סגורות